![Εργαστήριο για ψυχολόγους και προσωπικό του ανθρώπινου δυναμικού πάνω σε θέματα ΛΟΑΤΚΙ+](/media/k2/items/cache/ffb4061f22d0b18b446dec91ed0af3e2_XL.jpg)
Εργαστήριο για ψυχολόγους και προσωπικό του ανθρώπινου δυναμικού πάνω σε θέματα ΛΟΑΤΚΙ+
Αυτό ήταν ένα διαδικτυακό εργαστήριο επαγγελματικής ανάπτυξης διάρκειας 10 ωρών και το περιεχόμενο του αφορούσε θέματα γύρω από τις ταυτότητες ΛΟΑΤΚΙ+, καλές πρακτικές στο σχολικό περιβάλλον, συμπερίληψη μαθητών ΛΟΑΤΚΙ+, μετάβαση φύλου και υποχρεώσεις του σχολείου.
Additional Info
- Info:
- 3 και 6 Ιουνίου 2022, διαδικτυακά