Κλάδος

• Όνομα Goce
  • Έτος Αποφοίτησης 04
  • Επωνυμία Επιχείρησης KFK DOOEL SKOPJE
  • Κλάδος Οικονομικές Υπηρεσίες/ Τραπεζικά/ Σύμβουλοι Επιχειρήσεων - Financial Services/ Banking/ Business Consultant
  • Τηλέφωνο +38970341475
  • Όνομα Άκης
  • Έτος Αποφοίτησης 83
  • Απόφοιτος Anatolia High School
  • Επωνυμία Επιχείρησης ΑΚΗΣ ΚΑΣΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ International Business Development & Marketing
  • Ειδικότητα Finance, Business, Banking, International Business, International Relations, Project Management
  • Τηλέφωνο +306980 601009
  • Επώνυμο Κράντου
  • Όνομα Ελίνα
  • Έτος Αποφοίτησης 96
  • Επωνυμία Επιχείρησης ATTICA BANK
  • Ειδικότητα Banking & Hedge Funds
  • Τηλέφωνο +302310420222
  • Επώνυμο Λατσός
  • Όνομα Νίκος
  • Έτος Αποφοίτησης 91
  • Ειδικότητα Banking & Hedge Funds
  • Τηλέφωνο +41789022104
  • Επώνυμο Λεπτοκαρίδης
  • Όνομα Παύλος
  • Έτος Αποφοίτησης 12
  • Απόφοιτος ACT
  • Κλάδος Οικονομικές Υπηρεσίες/ Τραπεζικά/Σύμβουλοι Επιχειρήσεων - Financial Services/ Banking/ Business Consultant
  • Τηλέφωνο +306973400907
  • Όνομα Θεόδωρος
  • Έτος Αποφοίτησης 62
  • Επωνυμία Επιχείρησης GROWTH DYNAMICS
  • Ειδικότητα Strategic business analyst, futurist, physicist, and international consultant
  • Τηλέφωνο 41919212054
  • Επώνυμο Μυλωνάς
  • Όνομα Ευάγγελος
  • Έτος Αποφοίτησης 06
  • Επωνυμία Επιχείρησης ΜΥΛΩΝΑΣ BROKERS ΑΕ
  • Τηλέφωνο +30231022 224
  • Επώνυμο Νικολάου
  • Όνομα Ιωάννης
  • Έτος Αποφοίτησης 01
  • Απόφοιτος ACT
  • Επωνυμία Επιχείρησης ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Α.Ε.
  • Ειδικότητα Financial Concultancy. Finance, banking, insurance, financial controling, business budgeting, business plans, official accounting.
  • Τηλέφωνο +306977460572
  • Επώνυμο Νόνας
  • Όνομα Σωτήριος
  • Επωνυμία Επιχείρησης Mercer
  • Ειδικότητα Management Consultant
  • Τηλέφωνο +1 (917) 528-9485
  • Επώνυμο Παπαγεωργίου
  • Όνομα Νικόλαος
  • Έτος Αποφοίτησης '15
  • Επωνυμία Επιχείρησης AXIA Ventures Group
  • Ειδικότητα Financial Advisory
  • Τηλέφωνο +306940942557
  • Επώνυμο Πενλίδης
  • Όνομα Μιχάλης
  • Έτος Αποφοίτησης 03
  • Επωνυμία Επιχείρησης LISIS HELLAS
  • Τηλέφωνο +30231028777, +302310448366, +306944692891
  • Email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Επώνυμο Σακή
  • Όνομα Ιλεάνα
  • Ειδικότητα Οικονομικά
  • Τηλέφωνο +306973776311
  • Επώνυμο Τρατσέλα
  • Όνομα Κατερίνα
  • Έτος Αποφοίτησης 84
  • Επωνυμία Επιχείρησης MetLife
  • Ειδικότητα Ασφαλιστικοί & Τραπεζικοί Σύμβουλοι Financial Concultancy. Finance, banking, insurance, financial controling, business budgeting, business plans, official accounting.
  • Τηλέφωνο +306944425890
  • Επώνυμο Φωκάς