![Πήραμε θέση στη… σκακιέρα](/media/k2/items/cache/760bba062b2ebf52a45b4d17a935102e_XL.jpg)
Πήραμε θέση στη… σκακιέρα
Για πρώτη φορά οι μαθητές και μαθήτριες του Anatolia Elementary School εκπροσώπησαν το σχολείο μας στο Πρωτάθλημα Δημοτικών Σχολείων Θεσσαλονίκης-Χαλκιδικής που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 9 Απριλίου 2022 στο Κλειστό γυμναστήριο 5ου-8ου-20ου Δημοτικών σχολείων Ευόσμου. Τους μαθητές συνόδευσαν ο προπονητής τους Παναγιώτης Παπαδόπουλος και η υπεύθυνη του προγράμματος Afterschool Μαρια Προεστοπουλου.
Συγχαρητήρια στην ομάδα μας!