Εκπαιδευτική μετακίνηση στην Κοπεγχάγη, Δανία

Από: Αμερικανικό Κολλέγιο Ανατόλια
Ημερομηνία: 19 Οκτωβρίου 2018
Θέμα: Εκπαιδευτική μετακίνηση στην Κοπεγχάγη, Δανία
Σκοπός ταξιδιού: Ο όμιλος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (Science & Technology) των γυμνασίων του Κολλεγίου ΑΝΑΤΟΛΙΑ θα πραγματοποιήσει μια τετραήμερη εκδρομή από την Πέμπτη 7/2/19 έως και την Κυριακή 10/2/19 στην Κοπεγχάγη.
Ημερ/νίες ταξιδιού: Αναχώρηση Πέμπτη 7 Φεβρουαρίου 2019 το πρωί
Επιστροφή Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019 το απόγευμα

Αριθμός μαθητών: Είκοσι επτά (27)
Αριθμός καθηγητών/συνοδών: Τρεις (3)

Τρόπος μεταφοράς: Αεροπλάνο
Κατηγορία ξενοδοχείου 3*, ή 4*, με πρωινό
Δίκλινα/Τρίκλινα: (προτιμώνται τρίκλινα)

Άλλες απαιτήσεις

Μεταφορά προς και από αεροδρόμιο: Ναι
Μεταφορές τοπικά (μέσα στην πόλη): Nαι για όλη τη διάρκεια του ταξιδιού
Ξενάγηση: Ναι, το Σάββατο 9 Φεβρουαρίου, half-day tour

Έξτρα Ιατρική ασφάλιση: Ναι

Ειδικοί όροι: Αφού υπολογισθεί το συνολικό, τελικό κόστος του ταξιδιού, η προσφορά πρέπει να δοθεί ως τελικό ποσό ανά μαθητή και επιμερισμένο με τον ακόλουθο τρόπο:

• Ξενοδοχείο
  • Αεροπορικοί, οδικοί ναύλοι
  • Ξενάγηση
  • Μεταφορά (τοπικά)
  • Ασφάλιση
  • Έξτρα ιατρική ασφάλιση

Παρακαλούμε επίσης να κατατεθούν τα έγγραφα:

• Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση συμμετεχόντων με κάλυψη ζωής, ατυχήματος, νοσηλείας, ιατροφαρμακευτικών εξόδων και επείγουσας αερομεταφοράς και ρητή αναγραφή των ημερομηνιών της εκδρομής
  • Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία
  • Υπεύθυνη Δήλωση του Ν.1599 από το ταξιδιωτικό πρακτορείο Ειδικού Σήματος Λειτουργίας σε ισχύ

Όλες οι προσφορές πρέπει να κατατεθούν μέχρι την Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018 στις 15.00, στο Γραφείο Student Services, Αμερικανικό Κολλέγιο Ανατόλια, Κένεντυ 60, 55535 Πυλαία, σε σφραγισμένο φάκελο με το όνομα του ταξιδιού, υπόψη κ. Λήδας Αντωνίου.