Προκήρυξη εκδρομής Α' Λυκείου στην Ξάνθη - 1ο ΓΕΛ Ανατόλια

Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Σαπφούς 44
546 27

Σας παρακαλούμε να υποβάλετε έως το μεσημέρι (12:00) της Παρασκευής 30 Νοεμβρίου 2018 στο γραφείο του Δ/ντή του 1ου Λυκείου «Ανατόλια» κλειστή προσφορά για την τριήμερη εκδρομή της Α’ τάξης του σχολείου μας, αφού λάβετε υπόψη σας τα παρακάτω:

1. Προορισμός: Ξάνθη
2. Ημερομηνίες εκδρομής: από 12/4/2019 έως και 14/4/2019
3. Διανυκτερεύσεις: δύο (2)
4. Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών/τριών: ενενήντα οκτώ (98)
5. Αριθμός συνοδών εκπαιδευτικών: πέντε (5)
6. Δωμάτια: για τους μαθητές κατά βάση τρίκλινα και για τους συνοδούς καθηγητές μονόκλινα
7. Μετακινήσεις: Λεωφορείο αποκλειστικής χρήσης, χωρίς περιορισμό σε ωράριο ή χιλιόμετρα.
8. Ξενοδοχείο: Α’ κατηγορίας με πρωινό
9. Έλληνα συνοδό-εκπρόσωπο του γραφείου σας σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής και ξεναγό όπου χρειάζεται.
10. Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση με καλύψεις ζωής και ατυχήματος και ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης
11. Ιατρική φροντίδα χωρίς κατ’ ανάγκη μεταφορά σε Νοσοκομείο
12. Εγγυητική επιστολή διεκπεραίωσης της εκδρομής
13. Υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτετε σε ισχύ ειδικό σήμα λειτουργίας
14. Ποινική ρήτρα που θα παρακρατηθεί αν αθετήσετε όρους του συμβολαίου με δική σας υπαιτιότητα.

Αφού υπολογισθεί το τελικό κόστος του ταξιδιού η προσφορά πρέπει να δοθεί ως τελικό ποσό ανά μαθητή. Να έχετε υπόψη σας ότι θα χρειαστεί να εκδοθούν ατομικές αποδείξεις με το τελικό ποσό για κάθε μαθητή. Οι προσφορές θα ανοιχθούν και θα αξιολογηθούν το μεσημέρι της ίδιας ημέρας από την Επιτροπή που προβλέπεται στην 33120/ΓΔ4/28-2-2017 Υπουργική απόφαση.

Με τιμή,
Ο Δ/ντής του 1ου Λυκείου