Πρόσκληση ενδιαφέροντος για προμήθεια υπαίθριων εκπαιδευτικών παιγνιδιών

To Anatolia Elementary School, το τμήμα πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης του Κολλεγίου Ανατόλια, προτίθεται να προμηθευτεί υπαίθρια εκπαιδευτικά παιγνίδια για τον αύλειο χώρο του σχολείου του.

Ενδιαφερόμενες κατασκευαστικές-εμπορικές εταιρείες μπορούν να επικοινωνήσουν με τον κο Μάνο Αγρόδημο, Διευθυντή Προμηθειών για λεπτομέρειες - διευκρινήσεις στο τηλέφωνο 2310-398243 - ή με email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Κατάθεση προτάσεων - προσφορών μέχρι τις 28 Φεβρουαρίου 2019, ενώ η ολοκλήρωση της προμήθειας και εγκατάστασης των υπαίθριων εκπαιδευτικών παιγνιδιών θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί έως τα τέλη Ιουνίου 2019.