Εκπαιδευτικό ταξίδι στη Λισαβώνα, Πορτογαλία (YMGE)

Προς: Πρακτορεία Ταξιδίων
Από: Αμερικανικό Κολλέγιο Ανατόλια
Ημερομηνία: 25 Ιουνίου 2019
Θέμα: Εκπαιδευτικό ταξίδι στη Λισαβώνα, Πορτογαλία (YMGE)

Σκοπός ταξιδιού: Yale Model Government Europe 2019 at Pestana Palace, Lisbon
Ημερ/νίες ταξιδιού: αναχώρηση Τετάρτη 27/11/19 & επιστροφή την Κυριακή 1/12/19
Αριθμός μαθητών: 14 σε δίκλινα ή/και τρίκλινα δωμάτια (7 αγόρια, 7 κορίτσια)
Αριθμός καθηγητών: 2 σε μονόκλινα δωμάτια
Τρόπος μεταφοράς: Αεροπορικώς (εκτός της Turkish Airlines)
Προτίμηση ξενοδοχείου: Pestana Palace Hotel ή κάποιο κοντά σε αυτό με τα πόδια
Μεταφορά κατά τη διαμονή : Ναι από το Ανατόλια στο αεροδρόμιο Μακεδονία, από το αεροδρόμιο της Λισαβώνας προς το ξενοδοχείο και αντίστροφα.
Από το ξενοδοχείο προς το συνεδριακό κέντρο και αντίστροφα αν είναι μακριά (2 τιμές: με λεωφορείο και χωρίς κατά τη διαμονή).
Ξενάγηση: μισής μέρας ξενάγηση στη Λισαβώνα
Έξτρα Ιατρική ασφάλιση: Ναι

Ειδικοί όροι:
Αφού υπολογισθεί το τελικό κόστος του ταξιδιού, η προσφορά πρέπει να δοθεί ως τελικό ποσό ανά μαθητή (συμπεριλαμβανομένων του κόστους συμμετοχής των συνόλων) και επιμερισμένο με τον ακόλουθο τρόπο:

• Ξενοδοχείο
  • Αεροπορικοί, οδικοί, σιδηροδρομικοί ναύλοι
  • Ξενάγηση
  • Μεταφορά (τοπικά)
  • Ασφάλιση
  • Έξτρα ιατρική ασφάλιση

Παρακαλούμε επίσης να κατατεθούν τα έγγραφα:

• Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση συμμετεχόντων με κάλυψη ζωής, ατυχήματος, νοσηλείας, ιατροφαρμακευτικών εξόδων και επείγουσας αερομεταφοράς και ρητή αναγραφή των ημερομηνιών της εκδρομής
  • Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία
  • Υπεύθυνη Δήλωση του Ν.1599 από το ταξιδιωτικό πρακτορείο Ειδικού Σήματος Λειτουργίας σε ισχύ

Όλες οι προσφορές πρέπει να κατατεθούν μέχρι την Δευτέρα 1 Ιουλίου 2019 στις 15.00, στο Γραφείο Student Services, Αμερικανικό Κολλέγιο Ανατόλια, Κέννεντυ 60, 55535 Πυλαία, σε σφραγισμένο φάκελο, υπόψη κας Αντωνίου.