Ανάθεση εκπαιδευτικής μετακίνησης του Ομίλου Παραδοσιακών Χορών στο Αννόβερο της Γερμανίας

5-8 Μαρτίου 2020

Σας ενημερώνουμε ότι, στις 20 Δεκεμβρίου 2019, αποσφραγίσθηκαν και αξιολογήθηκαν από επιτροπή του σχολείου, στην οποία συμμετείχαν η Διευθύντρια Μαθητικών Δραστηριοτήτων, οι Διευθυντές των σχολικών μονάδων και εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, οι προσφορές που υποβλήθηκαν από τα ταξιδιωτικά πρακτορεία για την παραπάνω μετακίνηση. Η επιτροπή ομόφωνα αποφάσισε την ανάθεση της εκδρομής στο ταξιδιωτικό πρακτορείο ΑΙR FORUM με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με πράξεις Διευθυντών την 14η/20-12-19 (1ο Γυμνάσιο), 20η/20-12-19 (2ο Γυμνάσιο), 42η/20-12-19 (1ο ΓΕΛ) και 9η/20-12-19 (2ο ΓΕΛ).

Ο Δ/ντής του 1ου Γυμνασίου                                                       Η Δ/ντρια του 2ου Γυμνασίου

Στυλιανός Αξαρλής                                                                         Καλλιρρόη Σταμάτη

Ο Δ/ντής του 1ου ΓΕΛ                                                                     Η Δ/ντρια του 2ου ΓΕΛ

Κυριάκος Αρβανίτης                                                                       Ιωάννα Τσιτσικλή