Ανάθεση εκπαιδευτικής μετακίνησης στην Αθήνα (ACG Αγώνες Λόγου) 3-5 Μαρτίου 2023

Σας ενημερώνουμε ότι, σήμερα Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2023, αποσφραγίσθηκαν και αξιολογήθηκαν από επιτροπή του σχολείου, στην οποία συμμετείχαν η Διευθύντρια του Γραφείου Μαθητικών Δραστηριοτήτων, οι Διευθυντές των σχολικών μονάδων και εκπρόσωποι του Συλλόγου Γονέων, οι προσφορές που υποβλήθηκαν από τα ταξιδιωτικά πρακτορεία για την παραπάνω μετακίνηση. Η επιτροπή ομόφωνα αποφάσισε την ανάθεση της εκδρομής στο ταξιδιωτικό πρακτορείο HERODOTUS TOURS με έδρα τη Θεσσαλονίκη με πράξεις Διευθυντών την 26η/19.01.23 (1ο ΓΥΜ), 28η/19.01.23 (2ο ΓΥΜ), 19η/19.01.23 (1ο ΓΕΛ) και 35η/19.01.23 (2ο ΓΕΛ).

Ο Διευθυντής του 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ                                                   Η Δ/ντρια του 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Στυλιανός Αξαρλής                                                                             Καλλιρόη Σταμάτη

Ο Διευθυντής του 1ου ΓΕΛ                                                                Η Δ/ντρια του 2ου ΓΕΛ

Κυριάκος Αρβανίτης                                                                           Ιωάννα Τσιτσικλή