Το "τσίκνισε" ο Σύλλογος Φίλων

Στο Ingle Hall του Κολλεγίου Ανατόλια γιόρτασε την Τσικνοπέμπτη ο Σύλλογος Φίλων του Κολλεγίου Ανατόλια, όπου και διοργάνωσε άλλη μία εκδήλωση με σκοπό τη συγκέντρωση χρημάτων για τους εκπαιδευτικούς σκοπούς του Σχολείου.

Την ευχάριστη ατμόσφαιρα απόλαυσαν οι 250 περίπου φίλοι του Σχολείου μεταξύ των οποίων παραβρέθηκαν και ο Πρόεδρος του Κολλεγίου κ Richard Jackson, οι Έφοροι κ. Πέτος Αποστολίδης και κ. Άγγελος Μπίλλης μετά των συζύγων τους και πολλοί άλλοι επώνυμοι Θεσσαλονικείς.

Επίσης θέλουμε να ευχαριστήσουμε τα μέλη του Συλλόγου:  Ελευθερία Τσαντεκίδου, Νανά Κοντού και Μυρτώ Σταμούλη για τα εδέσματα που προσέφεραν.