![Η Ελένη Μαρία Κιακίδου χρυσή Πανελληνιονίκης στο Taekwon - Do](/media/k2/items/cache/b4e01417333093e1bcca76cd45e145a7_XL.jpg)
Η Ελένη Μαρία Κιακίδου χρυσή Πανελληνιονίκης στο Taekwon - Do
Η μαθήτρια της Γ' τάξης του Κολλεγίου Ανατόλια, Ελένη - Μαρία Κιακίδου, συμμετείχε με την ομάδα της Χ.Α.Ν.Θ., στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων- Κορασίδων. Οι αγώνες διεξήχθησαν στις 3 και 4 Νοεμβρίου στην Ηγουμενίτσα όπου η αθλήτρια κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία Κορασίδων '04-'05, κάτω των 57 κιλών, και αναδείχθηκε 1η Πανελληνιονίκης.