Με νίκες στο αθλητικό τουρνουά της Γερμανικής Σχολής Θεσσαλονίκης

Το φετινό τουρνουά της Γερμανικής Σχολής Θεσσαλονίκης πραγματοποιήθηκε από τις 7 έως 9 Φεβρουαρίου αναδεικνύοντας στην 1η θέση της διοργάνωσης τις ομάδες μπάσκετ αγοριών και βόλεϊ κοριτσιών του Κολλεγίου Ανατόλια, και στη 2η θέση τις ομάδες ποδοσφαίρου αγοριών λυκείου και κοριτσιών.
Συγχαρητήρια ιδιαίτερα στην ομάδα βόλεϊ των κοριτσιών που με συνέπεια κρατά το σερί των νικηφόρων αγώνων τα τελευταία χρόνια, καθώς στην ομάδα μπάσκετ αγοριών λυκείου και ομάδα ποδοσφαίρου κοριτσιών οι οποίες έπαιξαν με τους νεότερους παίκτες. Ανυπομονούμε να παρακολουθήσουμε αυτές τις ομάδες να αναπτύσσονται τα επόμενα χρόνια. Συγχαρητήρια στις ομάδες μας, τους προπονητές τους και όλους όσους πήραν μέρος στο τουρνουά!

ath2