Alumni workshop: Ποια είναι τα βήματα που οδηγούν στην επαγγελματική μας χαρά και επιτυχία;

Σε αυτήν την ομιλία - συζήτηση θα προσεγγίσουμε, από όλες τις πλευρές που χρειάζεται, την αναζήτηση εργασίας ώστε να έρθουμε πιο κοντά στην επαγγελματική μας επιτυχία και στην αυτοπραγμάτωση μας.

Θα συζητήσουμε για:

• Την επιλογή σπουδών/ επαγγέλματος
  • Το βιογραφικό
  • Τις αγγελίες
  • Τη συνέντευξη

Πώς όλα αυτά μπορούν να γίνουν εργαλεία για μια ενδιαφέρουσα επαγγελματική διαδρομή;

Τετάρτη 27 Μαρτίου 2019, 18:30-20:00
Bissell Library, ACT Campus

Ομιλήτρια: Χρυσάνθη Κωστάρα (ACT '01)
Υπεύθυνη Επιλογής Προσωπικού & Σύμβουλος Επαγγελματικού Προσανατολισμού
Find Your Bliss Συμβουλευτική

Η Χρυσάνθη Κωστάρα είναι Σύμβουλος Μαθησιακού Προφίλ & Επαγγελματικού Προσανατολισμού και έχει 15ετή εμπειρία γύρω από θέματα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού. Έχει ιδρύσει την ατομική επιχείρηση “Find Your Bliss Συμβουλευτική” και ταυτόχρονα είναι Υπεύθυνη Επιλογής Προσωπικού σε μεγάλη εταιρεία στον κλάδο της ενέργειας.

Όραμα της είναι να ενεργοποιεί και να δίνει δημιουργική κατεύθυνση στη δυναμική που βρίσκεται μέσα μας. Προς αυτήν την κατεύθυνση κάνει εξατομικευμένες συμβουλευτικές συνεδρίες, εργαστήρια, ομιλίες και συνεργασίες με επιχειρήσεις για θέματα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού.

Η εκδήλωση απευθύνεται στους αποφοίτους High School & ACT του Κολλεγίου Ανατόλια και ισχύει για περιορισμένο αριθμό ατόμων.

Δηλώστε δωρεάν συμμετοχή για να εξασφαλίσετε τη θέση σας!

Εγγραφή εδώ

Περισσότερες πληροφορίες:
Anatolia College Alumni Office, t. 2310398260 & Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

footer anatolia alumni office 01