Διάκριση στους αγώνες προετοιμασίας για το Hellenic Young Naturalists’ Tournament

Η τελική προετοιμασία των ομάδων για τον ελληνικό διαγωνισμό Hellenic Young Naturalists’ Tournament ξεκίνησε, ήδη, με τους αγώνες που οργανώθηκαν την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 στην Αμερικανική Γεωργική Σχολή υπό την αιγίδα της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών.

Το Κολλέγιο Ανατόλια με την καθοδήγηση του Στέλιου Αξαρλή, διευθυντή του 1ου Γυμνασίου, Στέλιου εκπροσωπήθηκε από τους μαθητές Άγγελο Σκιαδά, Σοφία Ασπασία Ορφανίδου, Νικόλα Παπαγεωργίου και Ελεάννα Παπαϊωάννου. Ο μαθητής μας Νικόλας Παπαγεωργίου πήρε το βραβείο του καλύτερου Reporter.

IMG2