Δέκα μαθητές και μαθήτριες του Anatolia High School βραβεύτηκαν από την Ένωση Ελλήνων Φυσικών

Στις 12 Νοεμβρίου 2022 η Ένωση Ελλήνων Φυσικών (ΕΕΦ) βράβευσε στο ΝΟΗΣΙΣ τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν τη χρονιά 2021-2022 στον 10ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικών Δημοτικού, στον 10ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής Γυμνασίου και στον 32ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής Λυκείου.

Από το Κολλέγιο Ανατόλια βραβεύθηκαν:

Α’ Γυμνασίου

Δαγκλή Κυριακή (8ο)

Νώλη Σοφία (Έπαινος)

Καλαϊτζής Φίλιππος (Έπαινος)

Β’ Γυμνασίου

Μαυρομάττης Αριστείδης (8ο)

Γ’ Γυμνασίου

Κοσματόπουλος Βασίλειος (6ο)

Κανλή Ερασμία-Δανάη (13ο)

Γιολτζίδου Στυλιανή (14ο)

Β’ Λυκείου

Τσιάλης Μιχάλης (7ο)

Παπαγεωργίου Νικόλαος (21ο)

Γ’ Λυκείου

Λαζαρίδης Σταύρος (5ο)

Συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες για τις διακρίσεις και τη συμμετοχή.